lAcISaMaNl, Adlı kullanıcının mesajlarını göster

  Biz yılda 50 sw geziyoruz neyin tutulacagını neyin tutulmayacagını bilen kişileriz , toplanmışsınız 10 15 kişi herşeyi bildiginizi sanıyorsunuz, biz yaptık önerimizi açarsa açar açmassada kendi bilir kardeşim ne gelip burada laf yapıyorsun , işine gelirse oynarsın işine gelmezse oynamazsın ,sırf kavga çıksın diye yok ben saat 00.00 da geliyorumda ben oynayamayacakmışmışımda tövbe tövbe

  Test aşamasında oyuncuların büyük bir kısmı eski günleri yad etmek o duyguları bi nebze hissetmek istediği için buradaydı. Uzun vadede bu şekilde bir sunucu açılamaz. Adminin emeklerini düşünenler sunucu açıldığında da düşünselerdi bugün oyun belki bu durumda olmazdı

  Emin ol böyle bi ws lik sw açılsa en başda sen gelirsin açdırma ağzımı, ws lik sw ler emeklerden daha fazla para kazanıyor,sunucuya neden başlamadığımıza gelirsek biz geniş bi kadroyuz diyelimki geldik dizdik hesapları kimi kesecegiz oyunda rakip yok o kadar adamı neden boşa sürükleyeyim ki , sw sw gezip krallık almak varken ?

  Şimdinin wslik sunucuları sw yi açtıktan ortalama 1 2 ay sonra ödüllü lonca savaşı yapıyorlar 2bin 3bin tl gibisinden bugünün oyuncuları da hep bu tarz ws lik oynuyorlar yani diyeceğim gelen oyuncular ödüllü turnuva bekleyecek. Bu turnuvayı yapsan da gidecekler yapmasan da gidecekler o yüzden uzun soluklu ws lik server olmaz.

  Biz şahsen öyle yapıyoruz ekibim ile fakat gittigimiz vs likler standart sw ler oldugu için turnuvadan başka yapılıcak birşey yok, herkes eşit , fakat burası ws lik sw olarak açılır ise hem eşsiz silah zırhlar olacak ve silahlara ort bec gelecek ve bu oldukca zor olacak, 3 yol kale savaşları , karakter turnuvaları falan olacak up uzun soluklu sw olur

  19:00 23:00 arası oynanacak bir oyun mu istiyorsunuz? Ben 16:00 00:00 arası çalışmaktayım eve gelmemde 01:30. Ben oynamayayım o zaman bu oyunu.

  Kişiye yönelik açılmıyor swler işine gelen oynar işine gelen oynamaz.

  Güldürmeyin burada konuşan kişilerin hiç biri oyuna gelmiyor katılmıyorum

  Evet, Şahsen girdim bakdım ve bizim ekibimize göre olmadıgını gördüm ve başlamadık bu kadar basit. Ha burada kendi çıkarımıza birşey de sunmuyoruz , Admin yoğun bi emek verdi oyunu inşa etti adamın emegi boşa gitmesin diye bi öneri sunduk yapmakda yapmamakda ona kalmış. Bizim oynadıgımız zevkimizi aldıgım sunucular mevcut saten.

  Turnuva sistemlerini ve Kale İmparatorluk savaşlarını keşif ettikleri zaman kulaktan kulağa yayılıp inanılmaz bir kitleye sahip oluruz diye düşünüyorum. Benim düşüncem, Truva2 emek olduğu için tutmamıştır. Piyasada 2-3 tane sağlam emek server var. Onlarda ünlülerin fenomenlerin reklamlarıyla başarı sağlamışlardır. Karşılığında büyük bedeller ödenmiştir. Emek oynamak isteseler o serverleri oynarlar çünki yıllardır açık ve güvenilir. Şahsen ben güvenilir server varken güvenmediğim emek serveri oynamam. Metin2 toplumunun emek oynamaktan bıkmış olarak görüyorüm. Şimdiki nesil hemen ortama karışmak istiyor.

  Aynen öyle saten biz bu öneriyi Admin in emekleri boşa gitmesin diye sunduk gerisi ona kalmış

  Admin Emek tarzı swlerin tutulması için baya sağlam reklam yapılması lazım onun için tutulmadı fakat vs lik olarak açarsanız ve ufak bi bütcelik reklam verirseniz sağlam kitle yakalarsınız. Kostum,pet vb. güçlendirmeleri koyarsınız nesne markete paranızıda kazanırsınız

  Admin siz bilirsiniz ama bi oyuncu gözünden pek güzel gözükmüyor öyle 3-5 kişinin ismini yazması , benim dediğim şekilde oldugu zamanlar sanki oyuncular daha hırslanıyor buda rekabeti artırıyor , şuanki sistemde adam 1 kere düz vursa bile onada pay gidiyor hoş degil :)