Melody, Adlı kullanıcının mesajlarını göster

  Aylardır aynı vızıltıyı söylüyorsun 😂 vızz vızz anlıyor musun ? 😂


  Diyor ya ekibimiz var hadi 50 kişi getirdi 50 kişi yetecek mi ? Daha dışarıdan gelebilecek oyuncu için sıfır hareket varken boş ve boş konuşuyorsunuz. Oyunun asıl suçu 1-99 olması. Test sunucusunda ki yaşanılan hareket burada yaşatılmadığı için bu hale geldi.

  Yaa sen hala bunun ağlamalarına alışamadınmı benim reflexlerm artık tepki vermiyor bu çocuğa tedavi olması lazım oyun hastasının da buralarda vakit kaybediyor sonra çok geç olucak haberi yok . Allahtan yardım dilemekten başka bişey yapamazsın en iyisi kendi haline bırakmak bi süre sonra susucaktır ;)

  Bence boşuna bu tantana yapamadı işte Battı balık yan gider. Admin in tkmt2 açmak için yetersiz olduğunu gördünüz. Diğer admin boğazına kadar dolmazsa kimseye ahkam kesmezdi bu admin sizin düşüncelerinize bile önem vermeden oyunu uzun ömürlü olur ümidiyle zor açtı ama unuttun bişey vardı oyunun ömrünü uzatan oyundaki eğlencedir zorluk değil bunu anlayamadı kendisi .


  Zorluğunu zırh ve silah iç item dönüşümüne yükleyip oyunu kolay yapsaydı ki bu benim önerim di böyle olmayacaktı . Çiçekli bahçenin yollarında koşacak yasi gecmis bir oyuncu kitlesine çiçek toplatacagini sanan bir adminden medet umarsaniz boyle olur millet uzaya çıksın sen çiçek toplamada takılı kal Admin noldu biseye cevap vermiyorsun verecek cevabin mi yok yüzün mü anlamadım neyse burda boşuna çırpınmayın at gözlüğü takmış bir topluluk gibi takılı kalmayın derim dünyanın sonu değil ya oyun oynamadan da Hayat devam ediyor ya bide bana burdan saçma sapan alıntılar yapmasın muhattab olmadigim kimseler dikkatimi çekmiyor çünkü hadi size iyi forumlar .

  Ne kullanıyorsun ve nereden temin ediyorsun özelden yaz. Birisi de şunu tercüme etsin ne diyor 😁

  oyunun böyle emek olmasını loncandakiler istedi ama sadece kendileri oynadı :) 

  Anlamazsin yaşın küçük.

  Bilgi/açıklama discord sunucumuzdan verildi. Kısa özet geçmek gerekiyor ise; oyunu yaptık tutmadı, kapattık. Diyelim.

  Bir pvp server bu kadar zor olmazdi zorluk oyunu ayakta tutmaz anlamışsındır sanırım admin ben zor dediğimde naptın beğenmeyen oynamaz dedin oynamadım da zaten yok çiçek sandıkları yok iksirleri donusturcez millet o kadar kolay pvpye alışmış gelip sana cicekmi topluycak böyle kapatirsin dukkani erkek oldugunuz icin hepiniz beyniniz genis düşünemiyor ne diyelim Allah vergisi sizinki biz bayanların düşüncesine değer verseniz zaten her yaptığınızdan pişman olmazdınız. Bidahakine bir bayan seni uyarırsa azcık düşün çünkü yapımız gereği biz daha geniş ve detay düşünürüz . Sizse sadece suani düşünürsünüz. Sırf doğrumu diye bakmaya girdim dükkanı geri açmışsın iyi satışlar dilerim .


  Müşteri bulursan tabi ;)

  1 hata daha var .


  Savunması olmayan her ne olursa olsun düz vuruşlarda değişim olmuyor .


  Asa kılıç bıçak ok bunlar hep aynı savunma olsada vurmuyor olmasa da .


  Mesela çan yelpaze savunması olmadığı halde düze 2 k bile vurulmuyo r Admin hadi damageleri berbat halde şamanın bari düz vurusuna dokunmsaydiniz X(

  Dün oyuna girme fırsatım oldu gerçekten özlemişiz bu formatta oynamayı ve farklı güzel şeyler eklenmiş yapanların uğraşanların eline sağlık. 3-4 saatlik oyun sürecimde bir kaç hataya rastladım.

  1.si satıcılardan aldığımız bazı ürünleri envantere taşırken herhangi bir silah veya zırhın üstüne koyduğumuzda grafikleri iç içe geçiyor taşıyacağımız itemi başka bir itemin üzerine koyduğumuzda kırmızı renk çıkmasına rağmen bir itemin üzerine taşıyabiliyor.

  2.si bu tam olarak hatamı bilmiyorum lakin oto potların haricinde marketten aldığımız potlarda maviler U ile açılan yere gelirken kırmızılar özüt içine doluyor. Özütsüz satın alıp envantere taşıdıktan sonra ise ışınlanınca envanterdeki potlar kayboluyor.

  3. sü Beyaz altın bileziğe 5. efsun olarak sabit hayvan efsunu geliyor, değiştirince ise 4 efsuna düşüyor.

  Bence potlar direk envantere gelmeli ya da direk oto pota dolmalı. Isinlaninca oto pota doluyor ondan kayboluyor ısinlaninca alta bak yazıyor zaten .


  1.Korumalı bölgenin kenarından kukreyince içerdekiler yanıyor ve değiyor skil Admin  :/


  2. Köylerde vs atarken ölüp kalkınca zehir üstümde kalıyor.


  3. Aşırı derecede çok taş basmakla uğraşıyoruz:(:(:(

  4. Iyileştirme becerisinde grup oyuncuma heal gitmiyor haritamda gözükmesine rağmen + ve heal gitmiyor defalarca veriyorum ancak gidiyor .

  Ne isteyebiliyoruz bu bekçiden ?