TRUVA2 119-120 VS'LİK SERVER

 • Bence boşuna bu tantana yapamadı işte Battı balık yan gider. Admin in tkmt2 açmak için yetersiz olduğunu gördünüz. Diğer admin boğazına kadar dolmazsa kimseye ahkam kesmezdi bu admin sizin düşüncelerinize bile önem vermeden oyunu uzun ömürlü olur ümidiyle zor açtı ama unuttun bişey vardı oyunun ömrünü uzatan oyundaki eğlencedir zorluk değil bunu anlayamadı kendisi .


  Zorluğunu zırh ve silah iç item dönüşümüne yükleyip oyunu kolay yapsaydı ki bu benim önerim di böyle olmayacaktı . Çiçekli bahçenin yollarında koşacak yasi gecmis bir oyuncu kitlesine çiçek toplatacagini sanan bir adminden medet umarsaniz boyle olur millet uzaya çıksın sen çiçek toplamada takılı kal Admin noldu biseye cevap vermiyorsun verecek cevabin mi yok yüzün mü anlamadım neyse burda boşuna çırpınmayın at gözlüğü takmış bir topluluk gibi takılı kalmayın derim dünyanın sonu değil ya oyun oynamadan da Hayat devam ediyor ya bide bana burdan saçma sapan alıntılar yapmasın muhattab olmadigim kimseler dikkatimi çekmiyor çünkü hadi size iyi forumlar .

 • Admin az da olsa biz oyuncuları dinleseydi belki şuan daha iyi olurdu

  Dinledi dinledi de yanlış oyuncuları dinledi. Yapılan anketlere fake hesaplar açarak oy verip kendi istediklerini yaptırmaya zorladılar. Ama ne alakaysa aynı ekip kendi içerisinde bir düşünce çatışması yaşıyor 😄 Bi de kalkıp admine laf ediyorlar Adminin çok hatası vardı ama bu konudaki tek hatası gereksiz kişileri kaale alması oldu 😄

  Tilkiye bir slogan at demişler "Kahrolsun Kümesler Yaşasın Tavukların Özgürlüğü" demiş.

 • Dinledi dinledi de yanlış oyuncuları dinledi. Yapılan anketlere fake hesaplar açarak oy verip kendi istediklerini yaptırmaya zorladılar. Ama ne alakaysa aynı ekip kendi içerisinde bir düşünce çatışması yaşıyor 😄 Bi de kalkıp admine laf ediyorlar Adminin çok hatası vardı ama bu konudaki tek hatası gereksiz kişileri kaale alması oldu 😄

  Aylardır aynı vızıltıyı söylüyorsun 😂 vızz vızz anlıyor musun ? 😂


  Diyor ya ekibimiz var hadi 50 kişi getirdi 50 kişi yetecek mi ? Daha dışarıdan gelebilecek oyuncu için sıfır hareket varken boş ve boş konuşuyorsunuz. Oyunun asıl suçu 1-99 olması. Test sunucusunda ki yaşanılan hareket burada yaşatılmadığı için bu hale geldi.

 • Aylardır aynı vızıltıyı söylüyorsun 😂 vızz vızz anlıyor musun ? 😂


  Diyor ya ekibimiz var hadi 50 kişi getirdi 50 kişi yetecek mi ? Daha dışarıdan gelebilecek oyuncu için sıfır hareket varken boş ve boş konuşuyorsunuz. Oyunun asıl suçu 1-99 olması. Test sunucusunda ki yaşanılan hareket burada yaşatılmadığı için bu hale geldi.

  Yaa sen hala bunun ağlamalarına alışamadınmı benim reflexlerm artık tepki vermiyor bu çocuğa tedavi olması lazım oyun hastasının da buralarda vakit kaybediyor sonra çok geç olucak haberi yok . Allahtan yardım dilemekten başka bişey yapamazsın en iyisi kendi haline bırakmak bi süre sonra susucaktır ;)

 • Aylardır aynı vızıltıyı söylüyorsun 😂 vızz vızz anlıyor musun ? 😂


  Diyor ya ekibimiz var hadi 50 kişi getirdi 50 kişi yetecek mi ? Daha dışarıdan gelebilecek oyuncu için sıfır hareket varken boş ve boş konuşuyorsunuz. Oyunun asıl suçu 1-99 olması. Test sunucusunda ki yaşanılan hareket burada yaşatılmadığı için bu hale geldi.

  Bence siz lonca olarak toplanın herkes olduğu kadar beyinlerinizi bir kişiye verin o kişi gelsin burda konuşsun belki bir nebze anlayabilir söylenenleri 😄

  Oyunun tutmamasının sebebi sadece 1 99 olması değil zor bir şekilde saatlerce metin kesip bk taş vb düşürmeye çalışmak sebep oldu. Farm farm farm diye ağlayıp durdunuz siz şey sanıyorsunuz servere 15 kişi baktı felan. o sv ye rahat 300 500 kişi bakıp çıktı. Sistem düzgün olsaydı kalanlarla ve tekrar reklamla baya tutardı. Hiç olmadı tkmt2 kadrosu oynardı. Oyun görevlileri arasında bazıları üzerine düşen işi yapmayınca ve sizin loncanızın fikirlerini dinleyince ortaya böyle rezalet bi server çıktı hala ne diye konuşuyorsunuz? Biriniz fikrimizin arkasındayız diyor diğeri fikre sövüyor ne çeşit bi tarikatsınız anlamak güç. Yaşadığınız kafayı cidden merak ediyorum sırrını özelden yazın biz de yaşayalım :D

  Tilkiye bir slogan at demişler "Kahrolsun Kümesler Yaşasın Tavukların Özgürlüğü" demiş.

 • Bence siz lonca olarak toplanın herkes olduğu kadar beyinlerinizi bir kişiye verin o kişi gelsin burda konuşsun belki bir nebze anlayabilir söylenenleri 😄

  OhooOyunun tutmamasının sebebi sadece 1 99 olması değil zor bir şekilde saatlerce metin kesip bk taş vb düşürmeye çalışmak sebep oldu. Farm farm farm diye ağlayıp durdunuz siz şey sanıyorsunuz servere 15 kişi baktı felan. o sv ye rahat 300 500 kişi bakıp çıktı. Sistem düzgün olsaydı kalanlarla ve tekrar reklamla baya tutardı. Hiç olmadı tkmt2 kadrosu oynardı. Oyun görevlileri arasında bazıları üzerine düşen işi yapmayınca ve sizin loncanızın fikirlerini dinleyince ortaya böyle rezalet bi server çıktı hala ne diye konuşuyorsunuz? Biriniz fikrimizin arkasındayız diyor diğeri fikre sövüyor ne çeşit bi tarikatsınız anlamak güç. Yaşadığınız kafayı cidden merak ediyorum sırrını özelden yazın biz de yaşayalım :D

  Ohoo yine bir şeyler vızıldamış okumaya gerek yok bb, he, tam, ok. 😂😂😂

 • Gereksiz tartışmalar yaşanıyor hala konu hakkında.  Server'ın bu şekilde sonuçlanmasının sebebi server TKMT2 oyuncuları ile açılıp olup hiç bir şekilde benzetememeleridir.


  30-120 55-120 bir oyun yapısına gittiler 1-99 1-120 acılış yaptırdılar saçma sapan eşyaları farmlatmak istediler vs.vs.


  55 level başlangıç yapıp 54 level eşyalarını +9 şekilde koyacaktınız npc ye devamını getirecekti oyuncular fazla bir iş yoktu oyunun sistem özellikleri bir yan ürüne göre cok cok iyiydi. Oyunun yapısını kim tasarladıysa ve sözü gecen kimlerdiyseler eger başarısız olan onlar.


  Ayrıca yapılan reklam hiç bir şekilde oyuncu kazandıracak bir reklam degildi. Reklam dediğiniz 300-500 Tl ile yapılmaz Sağ sol banner alıp aktif oyuncu kitlesinden 30-40k lik telefon datası bulup oyuncuları cagırır haber verirsin. Üstüne eğer istersen youtuberlara söylersin videosunu cekerler bu işin raconu budur  Sağ sol banner sitelerde 2.000 tlden başlar 1 haftalık

  30-40k lık datayı 500- 1.000 tl den alabilirsiniz

  30.000 40.000 adet sms 500 tl ediyor

  Youtuberlar zaten 100tl yede video cektirirsin 20tl yede hiç para vermeyip ep hediye veredebilirsin.  Bu kadar ugrasılmış işe en azından bu sekilde bir reklam yakışırdı ama olmadı üstelemeye gerek yok.  Uzatmayın.

 • eski oyunda insanları tutan sey neydi ? Ronark savaşları imp ve kale savaşları ve turnuvalardı. Farm ile Bir yere varilmaz biz saf savaşa bakıyoruz. Orta zorlukta kasilip belirli itemlerin ticaretininde olduğu bir oyun yapısı gayet basarili olacaktır. Ayrıca turnuva galiplerinin oyun içinde listelenmesi dueollolarda bahis sisteminin eklenmesi önceki oyunda olduğu gibi ronarkda Bir liderlik sisteminin olması gibi özelliklerde eklenebilir. Eğer yeterli sayıda oyuncuya ulasilabilirse ki Buda reklamla alakalı herkes keyif alır.

 • Ws 'lik oyun güzel olacaktır sadece bazı düşüncelerim mevcut neden level sınırı 105 / 120 level ilerde olacak mı ?


  Diğer sorum oyunun işleyişi oyunculara paylaşılacak mı nasıl bir düzen olacağı konusunda oyuncuların görüşleri alınacak mı ? sorularımı admin yanıtlarsa sevinirim !