TRUVA2 119-120 VS'LİK SERVER

• Truva2 119-120 Vs'lik Server 17

1. Mantıklı Buluyorum. (8) 47%
    2. Mantıksız Buluyorum. (9) 53%

Sayın Truva2 Ailesi.

Şöyle bir öneride bulunmak istiyorum. 119-120 vslik tutulan serverler. Metin2 toplumu emek oynamak istemiyor. Server kapanıyor 3 ay sonra emekler boşa çıkıyor.

Metin2 toplumunun aradığı server, orta emek. Hemen itemini pılısını pırtısını hazırlayıp VS ve Savaşa karışmak istiyor.

Admin size önermek istediğim şudur. Herşey npc'de olmalı. Biolog tek tık. Efsun oranları 5-5 v.b.

Ticaret Nasıl Dönecek? (Cash ve Yang.)

1.Oyun içi bosslardan düşen eşsiz malzemesi v.b.

2. Derece ile 4.slot açılan iç itemler

3. Eşsiz silahlara gelen efsunlar (Beceri ortalama biraz zor gelmesi gerek ticaret açısından.)

4. Nesle Market

Admin sizin ekmek yiyeceğiniz nokta;

1.Eşsiz silahların ve zırhların dönüşüm malzemesi v.b

2.Eşsiz Zırh, Eşsiz Silahlar

3.Zırh kostümleri, Petler, Saç kostümleri v.b.

4.Silah efekti için Zehir Kristali v.b.

5.İsim izi. v.b. (Aklımdan gelenleri yazdım eksik varsa konu altından tartışabiliriz.)

Admin düşünüpte server açmaya kalkarsanız önerimi dikkate almanız rica olunur. Teşekkürler.

• Ort bec durumu oldugu için adeta bitmek bilmeyen bi vs lik sw olurdu , süper bence

Turnuva sistemlerini ve Kale İmparatorluk savaşlarını keşif ettikleri zaman kulaktan kulağa yayılıp inanılmaz bir kitleye sahip oluruz diye düşünüyorum. Benim düşüncem, Truva2 emek olduğu için tutmamıştır. Piyasada 2-3 tane sağlam emek server var. Onlarda ünlülerin fenomenlerin reklamlarıyla başarı sağlamışlardır. Karşılığında büyük bedeller ödenmiştir. Emek oynamak isteseler o serverleri oynarlar çünki yıllardır açık ve güvenilir. Şahsen ben güvenilir server varken güvenmediğim emek serveri oynamam. Metin2 toplumunun emek oynamaktan bıkmış olarak görüyorüm. Şimdiki nesil hemen ortama karışmak istiyor.

• Turnuva sistemlerini ve Kale İmparatorluk savaşlarını keşif ettikleri zaman kulaktan kulağa yayılıp inanılmaz bir kitleye sahip oluruz diye düşünüyorum. Benim düşüncem, Truva2 emek olduğu için tutmamıştır. Piyasada 2-3 tane sağlam emek server var. Onlarda ünlülerin fenomenlerin reklamlarıyla başarı sağlamışlardır. Karşılığında büyük bedeller ödenmiştir. Emek oynamak isteseler o serverleri oynarlar çünki yıllardır açık ve güvenilir. Şahsen ben güvenilir server varken güvenmediğim emek serveri oynamam. Metin2 toplumunun emek oynamaktan bıkmış olarak görüyorüm. Şimdiki nesil hemen ortama karışmak istiyor.

Aynen öyle saten biz bu öneriyi Admin in emekleri boşa gitmesin diye sunduk gerisi ona kalmış

• 19:00 23:00 arası oynanacak bir oyun mu istiyorsunuz? Ben 16:00 00:00 arası çalışmaktayım eve gelmemde 01:30. Ben oynamayayım o zaman bu oyunu.

Kişiye yönelik açılmıyor swler işine gelen oynar işine gelen oynamaz.

Güldürmeyin burada konuşan kişilerin hiç biri oyuna gelmiyor katılmıyorum

Evet, Şahsen girdim bakdım ve bizim ekibimize göre olmadıgını gördüm ve başlamadık bu kadar basit. Ha burada kendi çıkarımıza birşey de sunmuyoruz , Admin yoğun bi emek verdi oyunu inşa etti adamın emegi boşa gitmesin diye bi öneri sunduk yapmakda yapmamakda ona kalmış. Bizim oynadıgımız zevkimizi aldıgım sunucular mevcut saten.

• Şimdinin wslik sunucuları sw yi açtıktan ortalama 1 2 ay sonra ödüllü lonca savaşı yapıyorlar 2bin 3bin tl gibisinden bugünün oyuncuları da hep bu tarz ws lik oynuyorlar yani diyeceğim gelen oyuncular ödüllü turnuva bekleyecek. Bu turnuvayı yapsan da gidecekler yapmasan da gidecekler o yüzden uzun soluklu ws lik server olmaz.

• Şimdinin wslik sunucuları sw yi açtıktan ortalama 1 2 ay sonra ödüllü lonca savaşı yapıyorlar 2bin 3bin tl gibisinden bugünün oyuncuları da hep bu tarz ws lik oynuyorlar yani diyeceğim gelen oyuncular ödüllü turnuva bekleyecek. Bu turnuvayı yapsan da gidecekler yapmasan da gidecekler o yüzden uzun soluklu ws lik server olmaz.

Biz şahsen öyle yapıyoruz ekibim ile fakat gittigimiz vs likler standart sw ler oldugu için turnuvadan başka yapılıcak birşey yok, herkes eşit , fakat burası ws lik sw olarak açılır ise hem eşsiz silah zırhlar olacak ve silahlara ort bec gelecek ve bu oldukca zor olacak, 3 yol kale savaşları , karakter turnuvaları falan olacak up uzun soluklu sw olur

• Biz şahsen öyle yapıyoruz ekibim ile fakat gittigimiz vs likler standart sw ler oldugu için turnuvadan başka yapılıcak birşey yok, herkes eşit , fakat burası ws lik sw olarak açılır ise hem eşsiz silah zırhlar olacak ve silahlara ort bec gelecek ve bu oldukca zor olacak, 3 yol kale savaşları , karakter turnuvaları falan olacak up uzun soluklu sw olur

Ya orda haklısın birşey diyemem ama şuan ki oyuncular bizim oynadığım eski m2 ve şuan ki truva tarzı oynamadılar en azından çoğu oynamadı ws lik server de herkesin beklentisi herşeyin npc de olması.

• Test aşamasında oyuncuların büyük bir kısmı eski günleri yad etmek o duyguları bi nebze hissetmek istediği için buradaydı. Uzun vadede bu şekilde bir sunucu açılamaz. Adminin emeklerini düşünenler sunucu açıldığında da düşünselerdi bugün oyun belki bu durumda olmazdı.

• Oo parti yapıonuz bizi çağırmıyonuz he 😂 Biz Admin e en başından anlattık emek server yapma şunu şöyle yapma bunu böyle yapma şuan piyasada oyun rekabeti var Bir sürü eğlenceli oyun varken emek server oynamazlar elinde patlar diye. Bazıları da tam tersi ekipçe ön plana çıkmak için sadece kendilerini düşünerek suratlarına adamlık maskesini takarak admini kendi lehlerine olan kararlar almaya zorladılar aklını çeldiler. Sonra sadece kendileri oynadı oyunu ve kimse oynamadı şimdi de kalkıp yüzsüzce konuşmaya devam ediyorlar 😁 Admin umarım aklıllanmışsındır

Tilkiye bir slogan at demişler "Kahrolsun Kümesler Yaşasın Tavukların Özgürlüğü" demiş.

• Test aşamasında oyuncuların büyük bir kısmı eski günleri yad etmek o duyguları bi nebze hissetmek istediği için buradaydı. Uzun vadede bu şekilde bir sunucu açılamaz. Adminin emeklerini düşünenler sunucu açıldığında da düşünselerdi bugün oyun belki bu durumda olmazdı

Emin ol böyle bi ws lik sw açılsa en başda sen gelirsin açdırma ağzımı, ws lik sw ler emeklerden daha fazla para kazanıyor,sunucuya neden başlamadığımıza gelirsek biz geniş bi kadroyuz diyelimki geldik dizdik hesapları kimi kesecegiz oyunda rakip yok o kadar adamı neden boşa sürükleyeyim ki , sw sw gezip krallık almak varken ?

• Bizler fikirlerimizin arkasındayız. Her oyuncu öneri sunar ve yöneticiler tarafından tartılır. Oyun açıldığında başka forum sitelerinde oyunu kötüleyip şimdi oyunu sahiplenme çabasında olanlar asıl yüzsüzlük budur. Tutarsız şeyler istemek ile sunucu açılmaz. Hem uzun olsun hem vslik olsun. Oyuncuları sadece vs ile kim saatlerce bilgisayar başında tutmuş? Ayrıca sanki oyun 3-4k oyuncu ile açılmış da bir takım fikirler yüzünden oyuncu kaçmış gibi tavırlar sergileyenler şu maskelerini lütfen bi çıkarsın. Oyuncu zaten yoktu.

• Bizler fikirlerimizin arkasındayız. Her oyuncu öneri sunar ve yöneticiler tarafından tartılır. Oyun açıldığında başka forum sitelerinde oyunu kötüleyip şimdi oyunu sahiplenme çabasında olanlar asıl yüzsüzlük budur. Tutarsız şeyler istemek ile sunucu açılmaz. Hem uzun olsun hem vslik olsun. Oyuncuları sadece vs ile kim saatlerce bilgisayar başında tutmuş? Ayrıca sanki oyun 3-4k oyuncu ile açılmış da bir takım fikirler yüzünden oyuncu kaçmış gibi tavırlar sergileyenler şu maskelerini lütfen bi çıkarsın. Oyuncu zaten yoktu.

Nede güzel özetlemiş, canım benim.

Oyuncu zaten yoktu” Neyin dalga dümeni?

• Oyuncu yoktu diye boş boş konuşmayın çok kişi geldi baktı oyuna ve sistemi görünce çıktı gitti. Biz de belki düzelir diye beklemede kaldık ama düzelmedi. Başka forumda kötüleme olayını milyon kez konuştuk ve hala koz olarak kullanacak kadar zavallısınız 😁 O kadar saçma bir anlayış vardı ki ben test serverine geldiğimde 5k ruhla dolaşan savaşçıyı 3 haftada düzeltmeyen bir zihniyeti her yerde gömerim. Sonrasında gerekli konuşmalar yapıldı anlaştık hala ne diye boş yapıyorsunuz? Oyunu sahiplenmek değil bu, ben oyun oynamayı seven bir insanım ve oynadığım stresli bi o kadar da keyifli oyunların yanı sıra kafa yormadan kendimin zevk alacağı farklı bir platformun açılmasını desteklerim ki Böyle sistemi olan bir server bulsak da desteklesek.

Fikirlerinizin arkasındasınız ve serverin bu halde olması bu fikirlerle oldu. Bi başka konuda kendi arkadaşınız bu fikre sövüyor burda siz fikri savunuyorsunuz saçma 😁

Kim vs ile saatlerce oyuncu tutmuş diyorsun Sen bilmezsin de sen para kasarken biz ronarkta 5dk girip çıkayım derken saatlerce savaşırdık. Sadece ronark sistemi ve savaş ile bir Adam bırak 3 4 saati 7 sene oyunda tuttu oyuncuları. Bomboş devam edin bu kafalarla 😁 Bi de şey sanıyonuz sanırım sizin fikirleriniz oyuna sonradan eklendi oyuncular kaçtı felan değil olayı anlamamışsınız. Direk sizin zevk anlayışınıza göre oyun açıldı ve gelen sistemi görünce herkes çıktı oynamadı gitti olay bu. Herşeyi de açıklamak zorunda kalmim be azcık kullanın beyninizi 😁

Tilkiye bir slogan at demişler "Kahrolsun Kümesler Yaşasın Tavukların Özgürlüğü" demiş.

The post was edited 1 time, last by McLaggen ().

• Biz yılda 50 sw geziyoruz neyin tutulacagını neyin tutulmayacagını bilen kişileriz , toplanmışsınız 10 15 kişi herşeyi bildiginizi sanıyorsunuz, biz yaptık önerimizi açarsa açar açmassada kendi bilir kardeşim ne gelip burada laf yapıyorsun , işine gelirse oynarsın işine gelmezse oynamazsın ,sırf kavga çıksın diye yok ben saat 00.00 da geliyorumda ben oynayamayacakmışmışımda tövbe tövbe

• Biz yılda 50 sw geziyoruz neyin tutulacagını neyin tutulmayacagını bilen kişileriz , toplanmışsınız 10 15 kişi herşeyi bildiginizi sanıyorsunuz, biz yaptık önerimizi açarsa açar açmassada kendi bilir kardeşim ne gelip burada laf yapıyorsun , işine gelirse oynarsın işine gelmezse oynamazsın ,sırf kavga çıksın diye yok ben saat 00.00 da geliyorumda ben oynayamayacakmışmışımda tövbe tövbe

Admin az da olsa biz oyuncuları dinleseydi belki şuan daha iyi olurdu